Seši

“Seši” ir virtuāls jauniestudējums, kas veidots kā sešu, igauņu mūsdienu rakstnieka Andrusa Kivirehka, monologu video lasījums.

Lasījumu centrā ir seši dažādi cilvēki, kuri katrs runā par savām problēmām, pārstāv atšķirīgas intereses un dzīves pieredzi, taču vienojošā tēma šajos monologos ir nauda. Jauniestudējums reflektēs par naudas nozīmi mūsu dzīvē un par tām īpašībām, ko nauda atklāj katra cilvēka dabā.

“Patlaban daudz tiek runāts par to, kā mainīsies pasaule, kad krīze beigsies, un kā mainīsimies mēs paši. Vai būsim pārvērtējuši savu līdzšinējo vērtību sistēmu, kura vienmēr ir dzinusi mūs šajā skrējienā pēc varas, slavas un naudas?” izrādes aktualitāti komentē režisors Jānis Kaijaks. “Kivirekha darbos nopietnība akrobātiski un izaicinoši satiekas ar ironiju, satīru un absurdu. Viņa seši monologi it kā no mozaīkas gabaliņiem saliek kopā mūsu sabiedrības spoguli. Ko mēs tajā varam ieraudzīt?”

Lomās: Guntars Arājs, Kalvis Kravalis, Margarita Lutere, Linda Plaude, Maija Vilima, Pēteris Zilberts

Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, video un montāža – Krišjānis Kārlis Kupčs, radošā direktore – Ieva Rodiņa.

Lasījumā skanēs grupas “Oghre” mūzika. Grupas Facebook profils: Facebook.com/oghreband/, bandcamp lapa: Oghre.bandcamp.com

 

 

 

LAI IEGĀDĀTOS BIĻETES, SPIED ŠEIT!

Katru epizodi ir iespējams skatīties atsevišķi kā individuālu monoizrādi (1 EUR) vai arī skatīties visas 6 epizodes kopā kā daudzsēriju izrādi (4,50 EUR).
Skatītājiem, kuri vēlas atbalstīt Ogres teātra darbību pandēmijas krīzes laikā, pieejamas biļešu opcijas: teātra atbalstītāja biļete (6 EUR) un mecenāta biļete (12 EUR).
Nopērkot biļeti, skatītājs saņems saiti uz izrādes ierakstu platformā Youtube.com, kurā būs skatāma izrāde. Izrāde platformā Youtube būs skatāma neierobežotu reižu skaitu līdz 2021. gada 7. janvārim!

Mūs atbalsta:

Atsauksmes:

Ilga Rēdmane, skatītāja – “Paldies mūsu mīļā Ogres teātra radošajam kolektīvam par cītīgo darbu, par kārtējo nedēļas nogales dāvanu! Monologu video lasījumiem ļoti saistoša tēma – par naudu dažādu 6 cilvēku skatījumā. Tā skatītājus ļoti interesē, to var manīt pēc tā, cik strauji pieaug skatītāju skaits. Un labi, ka uzrakstīts skaidrojums par saturu! Paldies Režisoram un visam veidotāju kolektīvam! Priecīgus Vasarsvētkus! Radošumu un Veiksmi!”

Ogres teātris turpina darbu attālinātos un individuālos mēģinājumos

Ogres teātris turpina darbu attālinātos un individuālos mēģinājumos, ierunā dzejas lasījumus, un izmēģina spēkus virtuālā izrādē. Kas top? Skaties video.

Gepostet von Fakti TV am Dienstag, 12. Mai 2020