Mūsu izrādes

Ar sapni par skatuvi. Džezs
Tehnisku iemeslu dēļ koncerts no 6. marta pārcelts uz 17. aprīli!

Jauno mūziķu koncertu ciklā “Ar sapni par skatuvi” 17. aprīlī Ogres Teātra telpā viesosies JMRMV džeza nodaļas ansamblis “Good Feelin Band”!

Ansambļa vadītājs: Māris Vitkus

Uzzināt vairāk
Rītdiena ir tālu
Pēc Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī lugas “Četrdesmit karāti” motīviem

Režisors: Jānis Kaijaks

Rītdiena – tā var vilināt vai baidīt, to var gaidīt ar nepacietību vai vēlēties, kaut tā vēl nepienāktu. Tā var būt arī tieši tāda pati, kāda jau bija šī diena. Un tieši tad, kad liekas, ka nekas jau vairs nemainīsies, var notikt…

Uzzināt vairāk
Ivanovs
Antons Čehovs “Ivanovs”

Režisors: Jānis Kaijaks

Ivanova iekšējo konfliktu rada izmisīgas vēlmes būt īpašam – sasniegt kaut ko vairāk, iet pret sabiedrības normām, pārveidot pasauli, uzņemties riskus – būt “modernam” jauno laiku cilvēkam. 

Uzzināt vairāk
Cik svarīgi būt nopietnam
Oskars Vailds “Cik svarīgi būt nopietnam”

Režisors: Jānis Kaijaks

“Cik svarīgi būt nopietnam” ir Oskara Vailda pēdējā luga. Kādam savam draugam viņš teicis: “Vai gribi zināt, kur slēpjas manas dzīves lielākais dramatisms? Tajā, ka visu savu ģenialitāti esmu ielicis savā dzīvē. Viss, ko esmu ielicis savos darbos, ir mans talants”.

Uzzināt vairāk
Bernika projekts
Pēc Henrika Ibsena lugas “Sabiedrības balsti”

Režisors: Jānis Kaijaks

19. gadsimta beigās sarakstītajā H. Ibsena lugā uzdotie jautājumi mūsdienās kļuvuši vēl aktuālāki un skaidrāki. Vai sabiedrības labklājība var būt svarīgāka par viena atsevišķa cilvēka laimi? Vai vienam būtu jākrīt, lai no tā iegūtu visi?

Uzzināt vairāk
Skroderdienas Silmačos
Rūdolfs Blaumanis “Skroderdienas Silmačos”

Režisors: Jānis Kaijaks

“Skroderdienas Silmačos” ir latviešu teātra fenomens – luga, ko katros Jāņos latvieši labprāt skatījušies un skatās, smejas līdz asarām un dzied līdzi Blaumaņa sirsnīgajām kuplejām. 

Uzzināt vairāk
Ziemassvētku stāsti
Ziemassvētku uzvedums visai ģimenei

Režisors, scenārija autors: Jānis Kaijaks

Skaisti un dažādi – Ziemassvētku stāsti mums rada svētku sajūtu, neļaujot aizmirst par pašu galveno – Ziemassvētku vēsti un nakti, kurā dzimis Pestītājs, kurā miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.

Uzzināt vairāk