Vakars ar Kokto

Izrāde 2 cēlienos pēc Žana Kokto monodrāmu “Cilvēka balss” un “Vienaldzīgais skaistulis” motīviem

Divu sieviešu dzīves divos monologos. Patiesībā tie nemaz nav monologi. Viņas runā, lai tiktu sadzirdētas, lai viņām atbildētu. Runā par mīlestību, par vientulību, par savām sāpēm un arī dusmām. Un gaida, ka viņām atbildēs. Bet…

Izrādes pamatā ir franču sirreālista, dzejnieka, grafiķa, scenārista, aktiera un dizainera Žana Kokto lugas “Cilvēka balss” (1930) un “Vienaldzīgais skaistulis” (1940). Kaut arī sarakstītas ar desmit gadu starpību, abas monodrāmas runā par mīlestību, vientulību un vēlmi būt sadzirdētam – tēmām, kas negaidītu aktualitāti ieguvušas pandēmijas pašizolācijas laikā.

Ogres teātris skatītājiem piedāvās vakaru, kurā sastapsimies ar izcilā dzejnieka fantāzijas radītajiem tēliem, ļausimies viņa radītajai pasaulei, izdzīvosim nepiepildītās mīlestības skumjas un bailes no vientulības, un arī to skaistumu, kuru spēj radīt vienīgi lieli dzejnieki. Pats galvenais – apliecināt ticību mīlestībai.

Lomās:
Margarita Lutere
Astra Kolberga
Guntis Kolbergs

Radošā komanda:
Režisors – Jānis Kaijaks
Māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele
Gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš
Kustību konsultatnte – Sintija Skrabe
Oriģinālkompozīciju autors – Ernests Circenis
Gaismu, skaņu operatori – Mārtiņš Andersons, Herberts Legants
Dekorāciju meistari – Ernests Greizis, Juris Gasparovičs
Friziere – Sintija Ose
Grima māksliniece – Katrīne Kate Kucina Arbidāne
Radošā direktore – Ieva Rodiņa

Pirmizrāde: 2021. gada 19. decembrī Ogres Teātra telpā

Pērkot biļeti “Biļešu paradīzes” kasēs, 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību. Izrādes norises dienā, uzrādot biļeti, 10% atlaide pirkumam “M. Pūre beķerejā” (Ogrē, Brīvības ielā 21).

Ievērojot valstī noteiktos publisko pasākumu apmeklējumu noteikumus, Ogres teātra izrādes klātienē var apmeklēt skatītāji, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā izslimojuši vīrusu. No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu. Personalizēta ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Mūs atbalsta: