Jaunumi

Februāra repertuārs pārdošanā!

Februārī – mīlestības mēnesī – Ogres teātris skatītājus aicina uz divām mīlestības tēmai veltītām izrādēm.

5. februārī plkst. 18:00 Ogres Teātra telpā – teātra jaunākais iestudējums VAKARS AR KOKTO. Tajā divu sieviešu stāstus par mīlestību pēc Žana Kokto monodrāmu motīviem izspēlēs aktrises Margarita Lutere un Astra Kolberga.

Divu sieviešu dzīves divos monologos. Patiesībā tie nemaz nav monologi. Viņas runā, lai tiktu sadzirdētas, lai viņām atbildētu. Runā par mīlestību, par vientulību, par savām sāpēm un arī dusmām. Un gaida, ka viņām atbildēs. Bet…

Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, kustību konsultante Sintija Skrabe, komponists Ernests Valts Circenis u.c.

Savukārt 19. februārī plkst. 18:00 un 27. februārī plkst. 16:00 Ogres Teātra telpā atgriežas skatītāju iemīļotā liriskā komēdija RĪTDIENA IR TĀLU pēc Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī populārās lugas “Četrdesmit karāti” motīviem.

Liza dzīvo Parīzē. Viņai ir četrdesmit gadi, darbs mazā nekustamo īpašumu birojā, divas neizdevušās laulības, meita, kurai ir tīņa vecums, māte, kuru interesē vienīgi bridža spēle… Visa Lizas dzīve ir darbs – mājas, darbs – mājas. Tukšs ledusskapis un kaudze netīrās veļas, pārrunas ar meitu, kura neko negrib dzirdēt, un atkal darbs. Bet tad pavisam negaidīta sastapšanās izjauc dzīves ierasto kārtību. Varbūt tā pat ir mīlestība, bet varbūt – tikai “kūrorta romāns”? Turklāt ierodas bagāts klients, un arī Lizas bijušais vīrs atkal iedegas savās jūtās… Pēkšņi dzīve piedāvā tik daudz izvēļu, bet vai Liza tam ir gatava?

Galvenajās lomās: Astra Kolberga, Ernests Greizis, Guntis Kolbergs, Lauma Straume, Katrīna Anna Ozoliņa u.c.

Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, kustību konsultante Rita Lūriņa u.c.

Biļetes uz Ogres teātra izrādēm pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā. Pērkot biļetes kasēs, 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību.

Pieaugušajiem (no 18 gadu vecuma) izrādes apmeklējamas, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu. No 12 līdz 18 gadu vecumam pasākumu iespējams apmeklēt arī, uzrādot negatīvu Covid-19 sertifikātu.

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Februāra repertuārs pārdošanā!

Leave Comment