Jaunumi

Ogres teātrī top divas virtuālas izrādes

Pēc valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa Ogres teātris darbu turpina attālinātā formā. Tā kā pandēmijas apstākļos nav iespējams tikties ar skatītājiem klātienē, teātris aktīvi strādā pie diviem virtuāliem projektiem, kas būs skatāmi jau pavisam drīz – decembrī!

Decembra sākumā Ogres teātra repertuārā atgriezīsies pavasarī tapusī virtuālā izrāde “Seši” – Andrusa Kivirehka darba “Seši monologi par naudu” lasījums, kurā piedalās aktieri Margarita Lutere, Pēteris Zilberts, Linda Plaude, Guntars Arājs, Maija Vilima-Kravale un Kalvis Kravalis. Sešu dažādo cilvēku portreti atklāj cilvēku attiecības ar naudu un dzīves patiesajām vērtībām, kas ir jebkurā laikā aktuāla tēma. Katru epizodi būs iespējams skatīties atsevišķi kā individuālu monoizrādi vai arī kā daudzsēriju izrādi.

Savukārt jau novembra beigās Ogres teātris sācis darbu pie īpaša Ziemassvētku virtuālā uzveduma “Gudro dāvana”, kura pamatā šāda paša nosaukuma amerikāņu rakstnieka O’Henrija stāsts. “Gudro dāvanas” vēstījuma pamatā ir ideja par dāvināšanu kā labestības, mīlestības, cilvēcības un gaišuma iemiesojumu tik īpašajā Ziemassvētku laikā. Izrāde būs skatāma īsi pirms Ziemassvētkiem un piemērota ģimenēm.

Abu virtuālo iestudējumu radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, video mākslinieks Krišjānis Kārlis Kupčs, radošā direktore Ieva Rodiņa.

Vairāk informācijas – jau pavisam drīz! Sekojiet Ogres teātra kontiem sociālajos tīklos Facebook.com/Ogresteatris un Instagram.com/Ogresteatris.lv!

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Ogres teātrī top divas virtuālas izrādes

Leave Comment