Jaunumi

Ogres Teātra studijas “atvērto durvju” meistarklase un jaunu dalībnieku uzņemšana 19. augustā

Ogres pilsētas svētku ietvaros 19. augustā plkst. 19:00 durvis interesentiem vērs Ogres Teātra studija.

Ogres Teātra studijas meistarklasi veidos divas daļas: pirmajā daļā stundu garu kustību nodarbību vadīs jaunā horeogrāfe Sintija Skrabe (Latvijas Kultūras akadēmija); otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja attīstīt aktiermeistarības un improvizācijas prasmes, veidojot skatuves etīdes jaunā režisora un aktiera Mārča Broka (Latvijas Kultūras akadēmija) vadībā.

Pasākuma noslēgumā interesentiem būs iespēja pieteikties dalībai Ogres Teātra studijā 2022./2023. gada sezonā.

Ogres Teātra studija darbojas kopš 2016. gada, un tās dalībnieki režisora un pedagoga Jāņa Kaijaka vadībā nodarbībās apgūst skatuves runas mākslu, improvizācijas un aktierspēles tehnikas, attīsta horeogrāfijas un vokālās prasmes. Studijas dalībnieki tradicionāli tiek iesaistīti arī Ogres teātra repertuāra izrādēs, gūstot pirmo skatuves praksi līdzās pieredzējušiem aktieriem.

Pasākumu būs iespējams vērot ikvienam interesentam. Jauniešiem no 14 līdz 30 gadu vecumam ir iespēja kļūt par meistarklases dalībniekiem, aktīvi piedaloties horeogrāfijas un režijas uzdevumos kopā ar Ogres Teātra studijas audzēkņiem. Dalībai meistarklasē aicinām pieteikties līdz 15. augustam, rakstot uz e-pastu [email protected].

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Ogres Teātra studijas “atvērto durvju” meistarklase un jaunu dalībnieku uzņemšana 19. augustā

Leave Comment