Jaunumi

Ogres teātris ar izrādi “Ivanovs” piedalīsies VI Klasiskās dramaturģijas festivālā “Ķiršu dārzs 2022”

No 28. līdz 31. jūlijam Balvos notiks VI Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs 2022”, kurā ar godalgoto izrādi “Ivanovs” kā festivāla viesi piedalīsies arī Ogres teātris.

Festivāla “Ķiršu dārzs” programmā skatītājiem tradicionāli tiek piedāvāti klasikas iestudējumi un mūsdienīgs repertuārs. Šogad tajā pulcēsies 10 teātru kolektīvi no Latvijas un Balvu sadraudzības pilsētas Kupišķiem (Lietuvā). Festivāla ietvaros būs iespēja noskatīties 12 izrādes, kas tiks spēlētas Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā un Mazajā zālē, Balvu Sakrālās kultūras centrā un pilsētas estrādē.

Festivāla programma pieejama: www.balvi.lv.

“Ivanovs” ir pirmā lielā Antona Čehova luga, un vienīgā kuru viņš nosaucis par drāmu. Ogres teātra iestudējums Jāņa Kaijaka režijā ir mēģinājums klasiskajā lugā saskatīt šodienai aktuālas tēmas. Kas ir Ivanova problēma 21. gadsimtā? Izmisīga vēlme būt īpašam – sasniegt kaut ko vairāk, iet pret sabiedrības normām, pārveidot pasauli, uzņemties riskus – būt “modernam” jauno laiku cilvēkam. Kas ir cilvēks, kas dzīvo pēc citu radītiem standartiem? Vai cilvēks ir viņš pats vai sabiedrības radīts?

Ogres teātra izrāde “Ivanovs” – Balvu Kultūras un atpūtas centra Lielajā zālē 31. jūlijā plkst. 14:00. Biļetes: 5 EUR “Biļešu paradīzes” tīklā. Skatītājiem ir iespēja iegādāties abonementu (30 EUR) uz visam četru festivāla dienu izrādēm Balvos. Vairāk informācijas – www.balvi.lv.

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Ogres teātris ar izrādi “Ivanovs” piedalīsies VI Klasiskās dramaturģijas festivālā “Ķiršu dārzs 2022”

Leave Comment