Jaunumi

Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādēm maijā

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Ogres teātra sezonas noslēguma izrādēm 2024. gada maijā.

12. maijā plkst. 18:00 un 19. maijā plkst. 18:00 Ogres teātrī būs skatāma muzikālā komēdija “Puntila un Mati”.

Puntila un Mati – kungs un kalps. Tas ir attiecību modelis, kas pastāvējis visos laikos un visdažādākajās formās – ģimenē, darbā, valsts pārvaldē un citviet. Modelis, ko ir centušās pārveidot dažādas ideoloģijas, revolūcijas un reformas, bet – veltīgi… Vienlīdzība vienmēr ir palikusi kā tāls un nepiepildīts sapnis.

Skaistā un mums tuvā Somija ar saviem mežiem, bērzu birzīm un neskaitāmajiem ezeriem savulaik iedvesmojusi slaveno vācu dramaturgu un sava teātra radītāju Bertoltu Brehtu uzrakstīt komēdiju, kurā tautiskie motīvi savijas ar autoram raksturīgo asi sociālo skatījumu.

Galvenajās lomās: Andris Krauja, Edijs Čibels, Katrīna Anna Ozoliņa, Arturs Mālnieks u.c.

26. maijā plkst. 19:00 Ogres teātrī – Jūdžina O’Nīla ģimenes drāma “Garās dienas ceļš uz nakti”.

Viena diena Taironu ģimenes dzīvē, kurai mēs sekojam no agra rīta līdz vēlai naktij. Viena diena, kurā lugas varoņi katrs savā veidā cenšas atrast zaudēto saprašanos, cenšas glābt viens otru un nosargāt savu mīlestību. Četri dažādi cilvēki, katrs ar savu stāstu, savu sāpi un savu patiesību. Vai viņiem izdosies saglabāt ģimeni?

“Garās dienas ceļš uz nakti” ir viens no izcilākajiem 20. gadsimta amerikāņu dramaturģijas darbiem. Autobiogrāfiskajā lugā, kas pirmoreiz publicēta 1956. gadā, jau pēc autora nāves, Jūdžins O’Nīls jūtīgi un atklāti ierakstījis savas ģimenes stāstu, kurā nav “labo” vai “slikto” varoņu. Tieši par šo darbu Jūdžins O’Nīls saņēmis gan Tonija (1956), gan Pulicera (1957) balvu, un luga joprojām turpina dzīvot uz pasaules teātru skatuvēm.

Lomās: Astra Kolberga, Andris Peismalietis, Juris Jurāns, Ernests Greizis un Madara Juška-Grundberga

Biļetes uz Ogres teātra izrādēm iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetveikalā www.bilesuparadize.lv

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādēm maijā

Leave Comment