Jaunumi

Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādēm martā

Martā Ogres teātra repertuārā – trīs dažādi skatītāju iemīļoti un kritiķu novērtēti iestudējumi.

11. martā plkst. 18:00 – Harija Gulbja filozofiskā melodrāma “Olivers”.

Provinces pilsētiņas grāmatu veikala pārdevēja nejauši loterijā vinnē 10 000 rubļu. Tagad Inese var piepildīt savu sapni un nopirkt grāmatu skapi. Bet ilgotais skapis ir jāuznes līdz dzīvoklim un jāsaliek, un tad palīdzēt piedāvājas kaimiņš, kurš labprāt vēlētos veidot tuvākas attiecības. Tikmēr uz reiz avīzē ieliktu precību sludinājumu ir atsaucies vīrietis, kura vārds ir Olivers…

Lomās: Ernests Greizis, Anita Saukane, Sandis Krapāns, Inta Bērziņa.

18. martā plkst. 18:00 – godalgotais Antona Čehova lugas “Ivanovs” iestudējums.

Ivanova iekšējo konfliktu rada izmisīgas vēlmes būt īpašam – sasniegt kaut ko vairāk, iet pret sabiedrības normām, pārveidot pasauli, uzņemties riskus – būt “modernam” jauno laiku cilvēkam. Un tomēr aptvert, ka viņš ir tikai viens no daudziem un neviens realitātē viņu par īpašu neuzskata. Kas ir cilvēks, kas dzīvo pēc citu radītiem standartiem? Vai cilvēks ir viņš pats vai sabiedrības radīts? Tā arī ir Ivanova problēma.

Lomās: Andris Krauja, Margarita Lutere, Katrīna Anna Ozoliņa, Edijs Čibels, Andris Peismalietis, Ernests Greizis, Pēteris Zilberts u.c.

26. martā plkst. 17:00 – liriskā komēdija “Rītdiena ir tālu” pēc franču bulvārkomēdijas “Četrdesmit karāti” motīviem.

Vai tas ir viegli – sākt dzīvi no pilnīgi jaunas lappuses? Aizmirst visus prāta apsvērumus un ļaut vaļu savām jūtām, pārstāt domāt par to, ko teiks citi, un darīt to, ko gribi pats?

Lomās: Astra Kolberga, Guntis Kolbergs, Lauma Straume, Ernests Greizis, Linda Plaude vai Katrīna Anna Ozoliņa, Sarmīte Krauze, Juris Gasparovičs u.c.

Biļetes uz Ogres teātra izrādēm iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, Ogres Kultūras centra kasē vai internetveikalā www.bilesuparadize.lv.

15% atlaide no biļetes cenas ar Ogres novadnieka karti, ISIC/ITIC karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību, kā arī grupas biļetēm (10+).

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Pārdošanā biļetes uz Ogres teātra izrādēm martā

Leave Comment