Jaunumi

Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm “Sanatorija” 2023. gada oktobrī!

5. septembrī plkst. 14:00 gan “Biļešu paradīzes” kasēs, gan internetveikalā www.bilesuparadize.lv sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Ogres teātra izrādēm “Sanatorija” 2023. gada oktobrī!

Henrika Ibsena lugas “Tautas ienaidnieks” iestudējums “Sanatorija” pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gada rudenī, ievedot skatītājus unikālajā vēsturiskās sanatorijas “Ogre” interjerā ar izcilā latviešu grafiķa Anša Cīruļa sienu gleznojumiem.

Kāda Norvēģijas mazpilsēta sāk piedzīvot savu uzplaukumu. Pilsētā ir uzcelta sanatorija, sākas iebraucēju pieplūdums, ceļas nekustamo īpašumu cenas. Katrs pilsētas iedzīvotājs izjūt labumu no tā, ka šeit sāk veidoties kūrorts. Bet “veiksmes stāsts” izrādās apdraudēts un var pat beigties, jo sanatorijas galvenais ārsts Tomass Stokmans atklāj, ka ūdens, ko saņem pilsēta, ir saindēts un kaitīgs veselībai…

Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš u.c. Galvenajās lomās: Guntars Arājs, Guntis Kolbergs, Astra Kolberga, Katrīna Anna Ozoliņa, Kalvis Kravalis, Andris Peismalietis, Arturs Mālnieks u.c.

Režisora Jāņa Kaijaka izrāde “Sanatorija” jau guvusi lielu skatītāju interesi, kritiķu atzinību un saņēmusi Ogres novada Gada balvu kultūrā 2022 kategorijā “Jaunrade”.

Ērika Zirne, teātra kritiķe: “Es šo iestudējumu vēlētos apzīmēt kā gudro teātri, kur gluži nemanāmi uz skatītāja uztveri iedarbojas pilnīgi viss – gan telpas izvēle, gan gaismas, gan fona mūzika, gan interaktīvās mizanscēnas. Un izrādes pēcgarša, kas liek aizdomāties, cik biedējoši viegli ir iespējams manipulēt ar pūli vai kas sabiedrībai ir patiesa autoritāte?”

Gundega Saulīte, teātra kritiķe: “Izrādē, kurā daudz kontrastu, nepārprotami sajūtam mūsdienu pulsu. Kaut vai diskusijā par demokrātiju, par viedokļu līderiem, ar kādiem šodien sastopamies ik uz soļa, par preses pērkamību un “lasītāju interesēm”. Un galu galā – svarīgas un aktuālas ir pārdomas par godīgumu un uzticību savai pārliecībai, tās aizrauj un rosina.”

Izrādes “Sanatorija” 7., 8., 14. un 15. oktobrī plkst. 18:00 vēsturiskajā sanatorijā “Ogre”. Biļetes: 20 EUR “Biļešu paradīzes” kasēs un internetveikalā www.bilesuparadize.lv.

15% atlaide no biļetes cenas ar skolēna, studenta, ISIC, ITIC karti, pensionāra vai invalīda apliecību, grupas biļetēm (10+), Ogres novadnieka karti vai aplikāciju (atlaide derīga, kopā ar biļeti uzrādot apliecinošo dokumentu).

Vairāk par izrādi uzzini: https://www.ogresteatris.lv/izrades/sanatorija/

Dalies ar šo ziņu.

0 comments on “Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz izrādēm “Sanatorija” 2023. gada oktobrī!

Leave Comment